יתרונות החברה

עולם של מקצוענות ואחריות

שרשרת הלוגיסטיקה הגלובאלית דורשת ידע, הבנה ושליטה במיומנויות וכלים רבים. אבל אנו ב"און אקספרס" לא מצפים מהאנשים שלנו להיות רק מולטי-טאלנטים, אלא דורשים מהם מחויבות טואלית לערכי החברה - מקצוענות ואחריות. זה, כמובן, מבטיח ללקוחותינו התנהלות שקיפה לחלוטין ושיתוף פעולה מלא עמם, בשעה שאנו מוליכים אותם יד ביד וצעד-אחר-צעד בנבכי השרשרת הלוגיסטית המורכבת.

סוכנינו עתירי הידע והניסיון פרוסים ב-320 נמלי יבשה וים ברחבי העולם, וכולם מחויבים באופן מוחלט למצויינות בתכנון ובביצוע הפרויקטים עליהם הם אחראיים, באותה מידה בה הם מחוייבים לספק ללקוחותינו את השירות הפתרונות הטובים והמקצועיים ביותר - בהתאמה מדויקת לצרכיו הייחודיים של כל לקוח באשר הוא.

ההון האנושי שמאחורי האון המקצועי

במהלך השנים ואחרי אלפי לקוחות מרוצים ונאמנים בכל העולם, הבנו שהצלחתנו לא נסמכת רק על המערכת המקצועית המשומנת שלנו, אלא בעיקר על ההון האנושי המשובח שלנו. שהרי ככל שתחום השילוח והלוגיסטיקה העולמית נעשה מורכב וממוחשב יותר, כך אנו מעריכים ומוקירים יותר את הערך העצום שבשמירה על יחסים וקשרים אישיים עם לקוחותינו וספקינו. לדידנו, הגורם האנושי הוא-הוא המפתח להצלחה אמיתית בעסקים!

אנו דורשים מכל אחד מסוכנינו לשלוט באינספור אספקטים מקצועיים, להבין לעומק את צרכיהם הייחודיים של הלקוחות ולספק להם פתרונות התפורים במיוחד עבורם. כישורים כאלה מן הסתם מצריכים זריזות מחשבה, אילתור וביצוע של קוסם אמיתי - ואצלנו תמצאו את הקוסמים הטובים ביותר בעולם... כאלה ששולפים מהשרוול פתרונות ורעיונות מבריקים מדי יום ביומו!

ניסיון רב-שנים לצד התחדשות תמידית

אנו מאמינים שכדי להיות הטובים ביותר בתחום, לא די בניסיון ובידע הרב שנצברו אצלנו עם השנים - אלא שומה עלינו לחדש ולהתחדש ללא הפסקה. המקצוענים שלנו מחוברים לכל החידושים והעדכונים בתחום ניהול השרשרת הלוגיסטית הגלובאלית - קווי אספקה ומסחר חדשים שצצים חדשות לבקרים (בים, באוויר וביבשה), נמלי ים ותעופה חדשים הנבנים בכל העולם, שיטות שילוח מורכבות,תהליכי ייבוא וייצוא עדכניים וכיו"ב. הוסיפו לכך חשיבה מקורית ופתרונות יצירתיים גם לפרויקטים המורכבים ביותר - וקבלו את המתכון המושלם להצלחה עולמית. לא רק שלנו, אלא בעיקר שלכם!